gdk-pixbuf - en to ka translation catalogue (185 entries)

en: A pointer to the pixel data of the pixbuf
ka: მაჩვენებელი Pixbuf-ის პიქსელის მონაცემებზე

en: ANI image was truncated or incomplete.
ka: ANI გამოსახულება წაკვეთილი ან დაუსრულებელია.

en: BMP image has bogus header data
ka: BMP გამოსახულების თავსართის მონაცემები ბუნდოვანია

en: BMP image has oversize palette
ka: BMP გამოსახულების პალიტრა დაშვებულ ზომაზე დიდია

en: BMP image has unsupported depth
ka: BMP გამოსახულების სიღრმე მხარდაუჭერელია

en: BMP image has unsupported header size
ka: BMP გამოსახულების თავსართის ზომა მხარდაუჭერელია

en: BMP image width too large
ka: BMP გამოსახულების სიგანე მეტისმეტად დიდია

en: Bits per Sample
ka: ბიტი/სემპლი

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
ka: PNG გამოსახულების ბიტების რაოდენობა თითოეული არხისთვის არასწორია.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
ka: გადაყვანილი PNG-ის ბიტები/არხზე რვის ტოლი არაა.

en: Cannot allocate TGA header memory
ka: TGA თავსართის მეხსიერების გამოყოფის შეცდომა

en: Cannot allocate colormap
ka: ფერების რუკის გამოყოფის შეცდომა

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
ka: TGA კონტექსტის სტრუქტურისთვის მეხსიერების გამოყოფა შეუძლებელია

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
ka: PNM გამოსახულების ჩასატვირთად მეხსიერების გამოყოფა შეუძლებელია

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
ka: XPM გამოსახულების ჩასატვირთად მეხსიერების გამოყოფა შეუძლებელია

en: Cannot allocate new pixbuf
ka: ახალი pixbuf-ის გამოყოფის შეცდომა

en: Cannot read XPM colormap
ka: XPM ფერების რუკის წაკიტხვა შეუძლებელია

en: Color profile has invalid length %d
ka: ფერის პროფილის სიგრძე, "%d", არასწორია

en: Color profile has invalid length %d.
ka: ფერის პროფილის სიგრძე, "%d", არასწორია.

en: Color profile has invalid length “%u”.
ka: ფერის პროფილის სიგრძე, "%u", არასწორია.

en: Colorspace
ka: ფერების სივრცე

en: Compressed icons are not supported
ka: შეკუმშული ხატულები მხარდაუჭერელია

en: Could not allocate memory: %s
ka: მეხსიერების გამოყოფის შეცდომა: %s

en: Could not create stream: %s
ka: ნაკადის შექმნის შეცდომა: %s

en: Could not decode ICNS file
ka: ICNS ფაილის გაშიფვრის შეცდომა

en: Could not get image height (bad TIFF file)
ka: გამოსახულების სიმაღლის მიღება შეუძლებელია (არასწორი TIFF ფაილი)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
ka: გამოსახულების სიგანის მიღება შეუძლებელია (არასწორი TIFF ფაილი)

en: Could not read from stream: %s
ka: ნაკადიდან წაკითხვის შეცდომა: %s

en: Could not seek stream: %s
ka: ნაკადის გადახვევის შეცდომა: %s

en: Couldn’t allocate memory for loading JPEG file
ka: JPEG ფაილის ჩასატვირთად საჭირო მეხსიერების გამოყოფა შეუძლებელია

en: Couldn’t allocate memory for loading PNG
ka: PNG ფაილის ჩასატვირთად საჭირო მეხსიერების გამოყოფა შეუძლებელია

en: Couldn’t allocate memory for saving BMP file
ka: BMP ფაილის შესანახად მეხსიერების გამოყოფა შეუძლებელია

en: Couldn’t load bitmap
ka: ბიტური რუკის ჩატვირთვის შეცდომა

en: Couldn’t load metafile
ka: მეტაფაილის ჩატვირთვის შეცდომა

en: Couldn’t recognize the image file format for file “%s”
ka: გამოსახულების ფაილის ფორმატი ფაილისთვის "%s" უცნობია

en: Couldn’t save
ka: შენახვის შეცდომა

en: Couldn’t write to BMP file
ka: BMP ფაილში ჩაწერის შეცდომა

en: Couldn’t write to TIFF file
ka: TIFF ფაილში ჩაწერის შეცდომა

en: Cursor hotspot outside image
ka: კურსორის ცხელი წერტილი გამოსახულების გარეთაა

en: Dimensions do not match data
ka: ზომები მონაცემებს არ ემთხვევა

en: Dimensions of TIFF image too large
ka: TIFF გამოსახულების ზომები მეტისმეტად დიდია

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
ka: JPEG გამოსახულების ფაილის კითხვის შეცდომა (%s)

en: Error reading ICNS image: %s
ka: ICNS გამოსახულების წაკითხვის შეცდომა: %s

en: Error while decoding colormap
ka: ფერების რუკის გაშიფვრის შეცდომა

en: Error writing to image file: %s
ka: გამოსახულების ფაილის  ჩაწერის შეცდომა:"%s"

en: Error writing to image stream
ka: გამოსახულების ნაკადში ჩაწერის შეცდომა

en: Failed to allocate %d byte for file read buffer | Failed to allocate %d bytes for file read buffer
ka[0]: ფაილის წაკითხვის ბუფერისთვის %d ბაიტის გამოყოფის შეცდომა
ka[1]: ფაილის წაკითხვის ბუფერისთვის %d ბაიტის გამოყოფის შეცდომა

en: Failed to allocate QTIF context structure.
ka: QTIF კონტექსტის სტრუქტურის გამოყოფის შეცდომა.

en: Failed to close “%s” while writing image, all data may not have been saved: %s
ka: "%s"-ის დახურვის შეცდომა გამოსახულების ჩაწერისას. შეიძლება ყველა მონაცემი შენახული არაა: %s

en: Failed to create GdkPixbufLoader object.
ka: GdkPixbufLoader ობიექტის შექმნის შეცდომა.

en: Failed to find an image data atom.
ka: გამოსახულების მონაცემის ატომის აღმოჩენა შეუძლებელია.

en: Failed to load RGB data from TIFF file
ka: RGB მონაცემების ჩატვირთვა TIFF ფაილიდან ვერ შედგა

en: Failed to load TIFF image
ka: TIFF გამოსახულების ჩატვირთვის შეცდომა

en: Failed to load animation “%s”: reason not known, probably a corrupt animation file
ka: ანიმაციის "%s" ჩატვირთვა შეუძლებელია: მიზეზი უცნობია. ალბათ ანიმაციის ფაილი დაზიანებულია

en: Failed to load image “%s”: %s
ka: გამოსახულების (%s) ჩატვირთვის შეცდომა: "%s"

en: Failed to load image “%s”: reason not known, probably a corrupt image file
ka: გამოსახულების "%s" ჩატვირთვა შეუძლებელია: მიზეზი უცნობია. ალბათ გამოსახულების ფაილი დაზიანებულია

en: Failed to open TIFF image
ka: TIFF გამოსახულების გახსნის შეცდომა

en: Failed to open file “%s”: %s
ka: ფაილის (%s) გახსნა შეუძლებელია: %s

en: Failed to open temporary file
ka: დროებითი ფაილის შექმნის შეცდომა

en: Failed to open “%s” for writing: %s
ka: %s-ის ჩაწერისთვის გახსნა შეუძლებელია: %s

en: Failed to read QTIF header
ka: QTIF თავსართის წაკითხვის შეცდომა

en: Failed to read from temporary file
ka: დროებითი ფაილიდან წაკითხვის შეცდომა

en: Failed to save TIFF image
ka: TIFF გამოსახულების ჩაწერის შეცდომა

en: Failed to skip the next %d byte with seek(). | Failed to skip the next %d bytes with seek().
ka[0]: შეცდომა seek()-ით შემდეგი %d ბაიტის გამოტოვების მცდელობისას.
ka[1]: შეცდომა seek()-ით შემდეგი %d ბაიტის გამოტოვების მცდელობისას.

en: Failed to write TIFF data
ka: TIFF მონაცემების ჩაწერის შეცდომა

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
ka: XBM გამოსახულების ჩატვირთვისას დროებითი ფაილის ჩაწერის შეცდომა

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
ka: XPM გამოსახულების ჩატვირთვისას დროებითი ფაილის ჩაწერის შეცდომა

en: Failure reading GIF: %s
ka: GIF-ის წაკითხვის შეცდომა: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
ka: ფატალური შეცდომა PNG ფაილში: %s

en: Fatal error reading PNG image file
ka: ფატალური შეცდომა PNG ფაილის კითხვისას

en: Fatal error reading PNG image file: %s
ka: ფატალური შეცდომა PNG ფაილის კითხვისას: %s

en: File does not appear to be a GIF file
ka: ფაილი GIF ფაილს არ ჰგავს

en: File error when reading QTIF atom: %s
ka: ფაილის შეცდომა QTIF ატომის წაკითხვისას: %s

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
ka: GIF ფაილს რაღაც მონაცემები აკლია (შეიძლება წაიკვეთა?)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
ka: GIF გამოსახულებას გლობალური ფერების რუკა არ გააჩნია და ლოკალურ ფერების რუკაში კადრი არ აქვს.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
ka: GIF გამოსახულება დაზიანებულია (არასწორი LZW შეკუმშვა)

en: GIF image was truncated or incomplete.
ka: GIF გამოსახულება წაკვეთილი ან დაუსრულებელია.

en: Has Alpha
ka: გააჩნია ალფა

en: Height
ka: სიმაღლე

en: ICO image was truncated or incomplete.
ka: ICO გამოსახულება წაკვეთილი ან დაუსრულებელია.

en: Image file “%s” contains no data
ka: გამოსახულების ფაილი მონაცემებს არ შეიცავს: %s

en: Image format unknown
ka: გამოსახულების ფორმატი უცნობია

en: Image header corrupt
ka: გამოსახულების თავსართი დაზიანებულია

en: Image is too wide for BMP format.
ka: გამოსახულება BMP ფორმატისთვის მეტისმეტად განიერია.

en: Image pixel data corrupt
ka: გამოსახულების პიქსელის მონაცემების დაზიანებულია

en: Image too large to be saved as ICO
ka: ICO ფორმატში შესანახად გამოსახულება ძალიან დიდია

en: Image type “%s” is not supported
ka: გამოსახულების ტიპი მხარდაუჭერელია: %s

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it’s from a different gdk-pixbuf version?
ka: გამოსახულებების-ჩამტვირთავ მოდულს %s ნორმალური ინტერფეისი არ გამოაქვს. gdk-pixbuf-ის სხვა ვერსიის ხომ არაა?

en: Incremental loading of image type “%s” is not supported
ka: გამოსახულების ტიპის "%s" ინკრემენტული ჩატვირთვა მხარდაჭერილი არაა

en: Input file descriptor is NULL.
ka: შეყვანის ფაილის დესკრიპტორი ნულოვანია.

en: Insufficient memory to load PNG file
ka: PNG ფაილის ჩასატვირთად მეხსიერება საკმარისი არაა

en: Insufficient memory to load PNM context struct
ka: PNM კონტექსტის სტრუქტურის მეხსიერება საკმარისი არაა

en: Insufficient memory to load PNM file
ka: PNM ფაილის ჩასატვირთად მეხსიერება საკმარისი არაა

en: Insufficient memory to load XBM image file
ka: XBM ფაილის ჩასატვირთად მეხსიერება საკმარისი არაა

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
ka: გამოსახულების ჩასატვირთად მეხსიერება საკმარისი არაა. მეხსიერების გასათავისუფლებლად სცადეთ არასაჭირო აპლიკაციები გამორთოთ

en: Insufficient memory to open TIFF file
ka: TIFF ფაილის ჩასატვირთად მეხსიერება საკმარისი არაა

en: Insufficient memory to save image into a buffer
ka: არასაკმარისი მეხსიერება გამოსახულების ბუფერში შესანახად

en: Insufficient memory to save image to callback
ka: არასაკმარისი მეხსიერება გამოსახულების უკუგამოძახებაში შესანახად

en: Insufficient memory to store a %lu by %lu image; try exiting some applications to reduce memory usage
ka: %lu-ის %lu გამოსახულების მიმართ შესანახად მეხსიერება საკმარისი არაა. მეხსიერების გასათავისუფლებლად ზოგიერთი პროგრამის დახურვა შეგიძლიათ, სცადოთ

en: Internal error: Image loader module “%s” failed to complete an operation, but didn’t give a reason for the failure
ka: შიდა შეცდომა: გამოსახულების ჩამტვირთავი მოდულის "%s" ოპერაციის დასრულების შეცდომა. მიზეზი გადმოცემული არ იყო

en: Invalid XBM file
ka: არასწორი XBM ფაილი

en: Invalid XPM header
ka: არასწორი XPM თავსართი

en: Invalid header in animation
ka: არასწორი თავსართი ანიმაციაში

en: Invalid header in icon
ka: ხატულის არასწორი თავსართი

en: Invalid header in icon (%s)
ka: ხატულის (%s) არასწორი თავსართი

en: Invalid key “%s”. Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
ka: გასაღები "%s" არასწორია. PNG-ის ტექსტის ნაგლეჯები ASCII სიმბოლოებისგან უნდა შედგებოდეს.

en: Invalid key “%s”. Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
ka: არასწორი გასაღები '%s'. PNG-ის ტექსტის ნაგლეჯები 1-79 სიმბოლოს სიგრძის უნდა იყოს.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value “%d” is not allowed.
ka: JPEG ხარისხის მნიშვნელობა 0-100 დიაპაზონიდან უნდა იყოს. მნიშვნელობა "%d" დაუშვებელია.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value “%s” could not be parsed.
ka: JPEG ხარისხის მნიშვნელობა 0-100 დიაპაზონიდან უნდა იყოს. მნიშვნელობა "%s" არასწორია.

en: JPEG x-dpi must be a value between 1 and 65535; value “%s” is not allowed.
ka: JPEG-ის x-dpi თვისების მნიშვნელობა 1-65535 დიაპაზონიდან უნდა იყოს. მნიშვნელობა "%s" დაუშვებელია.

en: JPEG y-dpi must be a value between 1 and 65535; value “%s” is not allowed.
ka: JPEG-ის y-dpi თვისების მნიშვნელობა 1-65535 დიაპაზონიდან უნდა იყოს. მნიშვნელობა "%s" დაუშვებელია.

en: Loop
ka: მარყუჟი

en: Malformed chunk in animation
ka: ანიმაციის არასწორი ნაწილი

en: Maximum color value in PNM file is 0
ka: PNM ფაილში მაქსიმალური ფერის მნიშვნელობა ნულის ტოლია

en: Maximum color value in PNM file is too large
ka: PNM ფაილში მაქსიმალური ფერის მნიშვნელობა მეტისმეტად დიდია

en: No XPM header found
ka: XPM თავსართი ვერ ვიპოვე

en: Not all frames of the GIF image were loaded.
ka: GIF ფაილის ყველა კადრი არ ჩატვირთულა.

en: Not enough memory to load GIF file
ka: GIF ფაილის ჩასატვირთად მეხსიერება საკმარისი არაა

en: Not enough memory to load ICO file
ka: არასაკმარისი მეხსიერება ICO ფაილის ჩასატვირთად

en: Not enough memory to load animation
ka: არასაკმარისი მეხსიერება ანიმაციის ჩასატვირთად

en: Not enough memory to load bitmap image
ka: არასაკმარისი მეხსიერება ბიტური რუკის გამოსახულების ჩასატვირთად

en: Not enough memory to load icon
ka: არასაკმარისი მეხსიერება ხატულის ჩასატვირთად

en: Number of Channels
ka: არხების რაოდენობა

en: PNG %s must be greater than zero; value “%s” is not allowed
ka: PNG %s ნულზე მეტი უნდა იყოს. მნიშვნელობა "%s" მისაღები არაა

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value “%s” is invalid
ka: PNG-ის შეკუმშვის დონე 0-9 შუალედში უნდა იყოს. მნიშვნელობა "%s" არასწორია

en: PNM file has an image height of 0
ka: PNM ფაილის სიმაღლე ნულოვანია

en: PNM file has an image width of 0
ka: PNM ფაილის სიგანე ნულოვანია

en: PNM file has an incorrect initial byte
ka: PNM ფაილის საწყისი ბაიტი არასწორია

en: PNM file has an invalid height
ka: PNM ფაილის სიმაღლე არასწორია

en: PNM file has an invalid width
ka: PNM ფაილის სიგანე არასწორია

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
ka: PNM ფაილი ცნობილ PNM ქვეფორმატში არაა

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
ka: PNG ფაილის ჩამტვირთავს ამ PNM ქვეფორმატის მხარდაჭერა არ გააჩნია

en: PNM loader expected to find an integer, but didn’t
ka: PNM ჩამტვირთავს მთელი რიცხვი სჭირდებოდა, მაგრამ ნურას უკაცრავად

en: Pixel Bytes
ka: პიქსელის ბაიტები

en: Pixels
ka: პიქსელი

en: Premature end-of-file encountered
ka: აღმოჩენილია ფაილის მოულოდნელი დასასრული

en: Pseudocolor image does not contain a colormap
ka: ფსევდოფერიანი გამოსახულება ფერების რუკას არ შეიცავს

en: QTIF atom size too large (%d byte) | QTIF atom size too large (%d bytes)
ka[0]: QTIF ატომის ზომა მეტისმეტად დიდია (%d ბაიტი)
ka[1]: QTIF ატომის ზომა მეტისმეტად დიდია (%d ბაიტი)

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
ka: დაუმუშავებელ PNM ფორმატებს სემპლის მონაცემებამდე ზუსტად ერთი გამოტოვება სჭირდება

en: Raw PNM image type is invalid
ka: დაუმუშავებელი PNM გამოსახულების ტიპი არასწორია

en: Readonly pixel data
ka: პიქსელის მხოლოდ-კითხვადი მონაცემები

en: Resulting GIF image has zero size
ka: მიღებულ GIF გამოსახულების ზომა ნულოვანია

en: Rowstride
ka: ადგილი სტრიქონებს შორის

en: TGA image has invalid dimensions
ka: TGA გამოსახულების ზომები არასწორია

en: TGA image type not supported
ka: TGA გამოსახულების ტიპი მხარდაჭერილი არაა

en: TGA image was truncated or incomplete.
ka: TGA გამოსახულება წაკვეთილი ან დაუსრულებელია.

en: TIFF bits-per-sample doesn’t contain a supported value.
ka: TIFF-ის ბიტები-სემპლისთვის მხარდაჭერილ მნიშვნელობას არ შეიცავს.

en: TIFF compression doesn’t refer to a valid codec.
ka: TIFF შეკუმშვა სწორ კოდეკს არ შეიცავს.

en: TIFF x-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
ka: TIFF-ის x-dpi თვისების მნიშვნელობა ნულზე მეტი უნდა იყოს. მნიშვნელობა "%s" დაუშვებელია.

en: TIFF y-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
ka: TIFF-ის y-dpi თვისების მნიშვნელობა ნულზე მეტი უნდა იყოს. მნიშვნელობა "%s" დაუშვებელია.

en: The colorspace in which the samples are interpreted
ka: ფერების სივრცე, რომლებშიც სემპლების ინტერპრეტაცია ხდება

en: The number of bits per sample
ka: ბიტები თითოეულ სემპლზე

en: The number of bytes between the start of a row and the start of the next row
ka: ბაიტების რაოდენობა მწკრივის დასაწყისსა და შემდეგი მწკრივის დასაწყისს შორის

en: The number of columns of the pixbuf
ka: Pixbuf-ის სვეტების რიცხვი

en: The number of rows of the pixbuf
ka: Pixbuf-ის მწკრივების რიცხვი

en: The number of samples per pixel
ka: სემპლები თითოეულ პიქსელზე

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
ka: Gdk-pixbuf-ის ამ აგებას ამ გამოსახულების ფორმატში შენახვის მხარდაჭერა არ გააჩნია: %s

en: Topdown BMP images cannot be compressed
ka: გადაბრუნებული BMP ფორმატის მქონე გამოსახულებების შეკუმშვა შეუძლებელია

en: Transformed JPEG has zero width or height.
ka: გადაყვანილ JPEG ფაილის სიგრძე ან სიმაღლე ნულოვანია.

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
ka: გადაყვანილი PNG ფაილის არხების რაოდენობა მხარდაჭერილი არაა. უნდა იყოს 3 ან 4.

en: Transformed PNG has zero width or height.
ka: გადაყვანილ PNG ფაილის სიგრძე ან სიმაღლე ნულოვანია.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
ka: გადაყვანილი PNG არც RGB-ა, არც RGBA.

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
ka: გამოსახულების ჩამტვირთავი მოდულის (%s) ჩატვირთვის შეცდომა: %s

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
ka: ფერის რუკის ჩანაწერების მოულოდნელი ბიტური სიღრმე

en: Unexpected end of PNM image data
ka: PNM გამოსახულების მონაცემების მოულოდნელი დასასრული

en: Unexpected icon chunk in animation
ka: ანიმაციაში აღმოჩენილია მოულოდნელი ხატულის ნაგლეჯი

en: Unrecognized image file format
ka: გამოსახულების უცნობი ფორმატი "%d"

en: Unsupported JPEG color space (%s)
ka: მხარდაუჭერელი JPEG ფერების სივრცე (%s)

en: Unsupported depth for ICO file: %d
ka: ICO ფაილის მხარდაუჭერელი სიღრმე: %d

en: Unsupported icon type
ka: ხატულის მხარდაუჭერელი ტიპი

en: Unsupported image format for GDI+
ka: მხარდაუჭერელი გამოსახულების ფორმატი GDI+-სთვის

en: Unsupported number of color components (%d)
ka: ფერის კომპონენტების რაოდენობა (%d) მხარდაჭერილი არაა

en: Value for PNG text chunk '%s' cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
ka: PNG-ის ტექსტის ნაგლეჯის '%s' მნიშვნელობის ISO-8859-1 კოდირებაში გადაყვანა შეუძლებელია.

en: Version %s of the GIF file format is not supported
ka: GIF ფაილის %s ვერსია მხარდაჭერილი არაა

en: Whether the animation should loop when it reaches the end
ka: ანიმაციის მარყუჟი, როცა ის ბოლოს მიაღწევს

en: Whether the pixbuf has an alpha channel
ka: აქვს თუ არა pixbuf-ს ალფა არხი

en: Width
ka: სიგანე

en: Width or height of TIFF image is zero
ka: TIFF გამოსახულების სიმაღლე ან სიგანე ნულის ტოლია

en: XPM file has image height <= 0
ka: XPM გამოსახულების სიმაღლე ფაილში <= 0

en: XPM file has image width <= 0
ka: XPM გამოსახულების სიგანე ფაილში <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
ka: XPM ფაილში ფერების რაოდენობა არასწორია

en: XPM has invalid number of chars per pixel
ka: XPM ფაილში თითოეული პიქსელისთვის სიმბოლოების რაოდენობა არასწორია

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
ka[0]: გამოსახულებს ბუფერისთვის %u ბაიტის გამოყოფის შეცდომა
ka[1]: გამოსახულებს ბუფერისთვის %u ბაიტის გამოყოფის შეცდომა

[ctx: image format]
en: MacOS X icon
ka: MacOS X-ის ხატულა

[ctx: image format]
en: Windows animated cursor
ka: Windows -ის ანიმირებული კურსორი
