gstreamer 1.24.0 - en to fur translation catalogue (369 entries)

en: "%s" is a directory.
fur: "%s" e je une cartele.

en: %d blacklist entry | %d blacklist entries
fur[0]: %d vôs te liste nere
fur[1]: %d vôs te liste nere

en: %d blacklisted file | %d blacklisted files
fur[0]: %d file in liste nere
fur[1]: %d file in liste nere

en: %d feature | %d features
fur[0]: %d funzionalitât
fur[1]: %d funzionalitâts

en: %sImplemented Interfaces%s:
fur: %sInterfacis implementadis%s:

en: %sTotal count%s: %s
fur: %sConte totâl%s: %s

en: A lot of buffers are being dropped.
fur: A vegnin scartâts une vore di buffers.

en: A slashes ('/') separated list of types of elements (also known as klass) to list. (unordered)
fur: Une liste separade di sbaris ('/') di gjenars di elements (cognossûts ancje come klass) di listâ. (cence ordin)

en: Additional debug info:
    %s
fur: Informazions adizionâls di debug:
    %s

en: Allow printing current position of pipeline even if stdout is not a TTY. This option has no effect if the "no-position" option is specified
fur: Permet di stampâ la posizion corinte de pipeline ancje se il stdout nol è un TTY. Cheste opzion no à efiet se e je stade specificade la opzion “no-position”

en: An error happened while waiting for EOS
fur: Al è capitât un erôr intant che si spietave il EOS

en: Application used to create the media
fur: Aplicazion doprade par creâ chest contignût multimediâl

en: Arbitrary application data to be serialized into the media
fur: Dâts di aplicazion arbitraris di serializâ tal contignût multimediâl

en: Blacklisted files:
fur: File te liste nere:

en: Buffering, setting pipeline to PAUSED ...
fur: Daûr a jemplâ la memorie tampon, configurazion de pipeline a IN PAUSE ...

en: Caps Change Mode
fur: Modalitât cambi capacitâts

en: Changes coloring mode of the debug log. Possible modes: off, on, disable, auto, unix
fur: Al cambie la modalitât di colorazion dal regjistri di debug. Lis modalitât pussibilis: off, on, disable, auto, unix

en: Check if the specified element or plugin exists
fur: Controle se l'element specificât o il plugin al esist

en: Colon-separated paths containing plugins
fur: Percors separâts di “:” che a contegnin i plugins

en: Color output, even when not sending to a tty.
fur: Colore la jessude, ancje cuant che no ven mandade suntun tty.

en: Comma-separated list of category_name:level pairs to set specific levels for the individual categories. Example: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3
fur: Liste separade di virgulis di cubiis non_categorie:nivel par stabilî i nivei specifics pes categoriis individuâls. Esempli: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3

en: Comma-separated list of plugins to preload in addition to the list stored in environment variable GST_PLUGIN_PATH
fur: Liste separade di “:” di plugins di pre-cjariâ in zonte ae liste archividade te variabile di ambient GST_PLUGIN_PATH

en: Container-specific Track ID
fur: ID de linie specific dal contignidôr

en: Could not close resource.
fur: Impussibil sierâ la risorse.

en: Could not close supporting library.
fur: Impussibil sierâ la libarie di supuart.

en: Could not configure supporting library.
fur: Impussibil configurâ la librarie di supuart.

en: Could not create temp file "%s".
fur: Impussibil creâ il file temporani "%s".

en: Could not decode stream.
fur: Impussibil decodificâ il flus.

en: Could not demultiplex stream.
fur: Impussibil demultiplexâ il flus.

en: Could not determine type of stream.
fur: Impussibil determinâ il gjenar di flus.

en: Could not encode stream.
fur: Impussibil codificâ il flus.

en: Could not get info on "%s".
fur: Impussibil otignî informazions su "%s".

en: Could not get/set settings from/on resource.
fur: Impussibil vê/stabilî impostazions de/su pe risorse.

en: Could not initialize supporting library.
fur: Impussibil inizializâ la librarie di supuart.

en: Could not load plugin file: %s
fur: Impussibil cjariâ file di plugin: %s

en: Could not multiplex stream.
fur: Impussibil multiplexâ il flus.

en: Could not open file "%s" for reading.
fur: Impussibil vierzi il file "%s" pe leture.

en: Could not open file "%s" for writing.
fur: Impussibil vierzi il file "%s" pe scriture.

en: Could not open resource for reading and writing.
fur: Impussibil vierzi la risorse pe leture e scriture.

en: Could not open resource for reading.
fur: Impussibil vierzi la risorse pe leture.

en: Could not open resource for writing.
fur: Impussibil vierzi la risorse pe scriture.

en: Could not perform seek on resource.
fur: Impussibil fâ une ricercje su pe risorse.

en: Could not read from resource.
fur: Impussibil lei de risorse.

en: Could not synchronize on resource.
fur: Impussibil sincronizâ su pe risorse.

en: Could not write to resource.
fur: Impussibil scrivi te risorse.

en: Default debug level from 1 (only error) to 9 (anything) or 0 for no output
fur: Nivel di debug predefinît di 1 (dome erôr) a 9 (dut) opûr 0 par no vê output

en: Delayed linking failed.
fur: Nol è stât pussibil fâ il colegament intardât.

en: Disable colored debugging output
fur: Disabilite la jessude di debug colorade

en: Disable colors in output. You can also achieve the same by setting 'GST_INSPECT_NO_COLORS' environment variable to any value.
fur: Disative i colôrs te jessude. Tu puedis ancje rivâ al stes risultât configurant la variabile di ambient 'GST_INSPECT_NO_COLORS'  a un valôr che ti garbe.

en: Disable debugging
fur: Disabilite il debug

en: Disable spawning a helper process while scanning the registry
fur: Disabilite la creazion di un procès aiutant intant che si analize il regjistri

en: Disable trapping of segmentation faults during plugin loading
fur: Disabilite la cature di vuascj di segmentazion dilunc il cjariament dai plugins

en: Disable updating the registry
fur: Disabilite l'inzornament dal regjistri

en: Do not install a fault handler
fur: No sta instalâ un gjestôr di erôrs

en: Do not output status information for the specified property if verbose output is enabled (can be used multiple times)
fur: No sta mandâ fûr lis informazions di stât pe proprietât indicade se la jessude prolisse e je abilitade (al è pussibil doprâle plui voltis)

en: Do not print any progress information
fur: No stâ stampâ nissune informazion di progrès

en: Do not print current position of pipeline. If this option is unspecified, the position will be printed when stdout is a TTY. To enable printing position when stdout is not a TTY, use "force-position" option
fur: No sta stampâ la posizion corinte de pipeline. Se cheste opzion no ven specificade e se il stdout al è un TTY, la posizion e vignarà stampade. Par abilitâ la stampe de posizion cuant che il stdout nol è un TTY, dopre la opzion "force-position"

en: Done buffering, setting pipeline to PLAYING ...
fur: Terminât di jemplâ la memorie tampon, daûr a meti la pipeline a RIPRODUZION ...

en: EOS on shutdown enabled -- Forcing EOS on the pipeline
fur: EOS al distudâ abilitât -- Daûr a sfuarçâ il EOS su la pipeline

en: EOS received - stopping pipeline...
fur: Ricevût EOS - daûr a fermâ la pipeline...

en: ERROR: from element %s: %s
fur: ERÔR: dal element %s: %s

en: ERROR: pipeline could not be constructed.
fur: ERÔR: nol è stât pussibil costruî la pipeline.

en: ERROR: pipeline could not be constructed: %s.
fur: ERÔR: nol è stât pussibil costruî la pipeline: %s.

en: ERROR: pipeline doesn't want to play.
fur: ERÔR: la pipeline no vûl riprodusi.

en: ERROR: the 'pipeline' element wasn't found.
fur: ERÔR: nol è stât cjatât l'element 'pipeline'.

en: Element "%s" is not a GstPreset
fur: L'element "%s" nol è un GstPreset

en: Element doesn't implement handling of this stream. Please file a bug.
fur: L'element nol implemente la gjestion di chest flus. Par plasê, fâs une segnalazion di erôr.

en: Encoding error.
fur: Erôr di codifiche.

en: Error closing file "%s".
fur: Erôr tal sierâ il file "%s".

en: Error while seeking in file "%s".
fur: Erôr tal cirî tal file "%s".

en: Error while writing to download file.
fur: Erôr inte scriture dal file discjariât.

en: Error while writing to file "%s".
fur: Erôr tal scrivi sul file "%s".

en: Error writing registry cache to %s: %s
fur: Erôr tal scrivi la cache di regjistri su %s: %s

en: Execution ended after %
fur: Esecuzion finide dopo %

en: FOUND TAG
fur: CJATADE ETICEHTE

en: FOUND TAG      : found by element "%s".
fur: CJATADE ETICHETE      : cjatade dal element "%s".

en: FOUND TAG      : found by object "%s".
fur: CJATADE ETICHETE      : cjatade dal ogjet "%s".

en: FOUND TAG      : found by pad "%s:%s".
fur: CJATADE ETICHETE      : cjatade dal pad "%s:%s".

en: FOUND TOC
fur: CJATÂT TOC

en: FOUND TOC      : found by element "%s".
fur: CJATÂT TOC      : cjatât dal element "%s".

en: FOUND TOC      : found by object "%s".
fur: CJATÂT TOC      : cjatât dal ogjet "%s".

en: Failed after iterations as requested.
fur: Erôr dopo des iterazions come domandadis.

en: Failed to map buffer.
fur: Impussibil mapâ il buffer.

en: Failed to set pipeline to PAUSED.
fur: Impussibil meti la pipeline a IN PAUSE.

en: File "%s" is a socket.
fur: Il file "%s" al è un socket.

en: Filter caps
fur: Filtre capacitâts

en: Filter caps change behaviour
fur: Compuartament dal cambi dal filtri des capacitâts

en: Force EOS on sources before shutting the pipeline down
fur: Sfuarce l'EOS su lis sorzints prime di distudâ la pipeline

en: Freeing pipeline ...
fur: Daûr a liberâ la pipeline ...

en: GStreamer Options
fur: Opzions GStreamer

en: GStreamer developers were too lazy to assign an error code to this error.
fur: I svilupadôrs di GStreamer a jerin masse pelandrons par assegnâ un codiç di erôr a chest erôr.

en: GStreamer encountered a general core library error.
fur: GStreamer al à riscontrât un erôr gjenerâl de librarie cûr.

en: GStreamer encountered a general resource error.
fur: GStreamer al à riscontrât un erôr gjenerâl des risorsis.

en: GStreamer encountered a general stream error.
fur: GStreamer al à riscontrât un erôr gjenerâl di flus.

en: GStreamer encountered a general supporting library error.
fur: GStreamer al à riscontrât un erôr gjenerâl de librarie di supuart.

en: GStreamer error: clock problem.
fur: Erôr di GStreamer: probleme di orloi.

en: GStreamer error: negotiation problem.
fur: Erôr di GStreamer: probleme di negoziazion.

en: GStreamer error: state change failed and some element failed to post a proper error message with the reason for the failure.
fur: Erôr di GStreamer: il cambiament di stât al à falît e cualchi element nol è rivât a publicâ un messaç di erôr adat cul motîf relatîf al faliment.

en: Gather and print index statistics
fur: Recupere e stampe lis statistichis de tabele

en: Got EOS from element "%s".
fur: Ricevût EOS dal element "%s".

en: Got context from element '%s': %s=%s
fur: Ricevût contest dal element '%s': %s=%s

en: Got message #%u (%s):
fur: Ricevût messaç #%u (%s):

en: Got message #%u from element "%s" (%s):
fur: Ricevût messaç #%u dal element "%s" (%s):

en: Got message #%u from object "%s" (%s):
fur: Ricevût messaç #%u dal ogjet "%s" (%s):

en: Got message #%u from pad "%s:%s" (%s):
fur: Ricevût messaç #%u dal pad "%s:%s" (%s):

en: Homepage for this media (i.e. artist or movie homepage)
fur: Sît web par chest contignût multimediâl (vâl a dî la pagjine web dal artist o dal film)

en: How the image should be rotated or flipped before display
fur: Ce mût che la imagjin e varès di jessi voltade o ribaltade prime di mostrâle

en: INFO:
    %s
fur: INFORMAZION:
    %s

en: Information about the people behind a remix and similar interpretations
fur: Informazions su lis personis daûr di un remix e di interpretazions similis

en: Internal GStreamer error: caps problem.
fur: Erôr interni di GStreamer: probleme di sottitui.

en: Internal GStreamer error: code not implemented.
fur: Erôr interni di GStreamer: codiç no implementât.

en: Internal GStreamer error: event problem.
fur: Erôr interni di GStreamer: probleme di event.

en: Internal GStreamer error: pad problem.
fur: Erôr interni di GStreamer: probleme di imbotidure.

en: Internal GStreamer error: seek problem.
fur: Erôr interni di GStreamer: probleme di ricercje.

en: Internal GStreamer error: tag problem.
fur: Erôr interni di GStreamer: probleme di etichete.

en: Internal GStreamer error: thread problem.
fur: Erôr interni di GStreamer: probleme di thread.

en: Internal clock error.
fur: Erôr di orloi interni.

en: Internal data flow error.
fur: Erôr di flus dâts interni.

en: Internal data flow problem.
fur: Probleme di flus dâts interni.

en: International Standard Recording Code - see http://www.ifpi.org/isrc/
fur: Codiç di Regjistrazion Standard Internazionâl - viôt http://www.ifpi.org/isrc/

en: Interrupt while waiting for EOS - stopping pipeline...
fur: Interuzion dilunc la spiete pal EOS - daûr a fermâ la pipeline...

en: Interrupt: Stopping pipeline ...
fur: Interuzion: daûr a fermâ la pipeline ...

en: Invalid URI: %s
fur: URI no valit: %s

en: LEVEL
fur: NIVEL

en: LIST
fur: LISTE

en: List the plugin contents
fur: Liste i contignûts dal plugin

en: Make all warnings fatal
fur: Fâs deventâ ducj i avertiments fatâi

en: Manufacturer of the device used to create this media
fur: Fabricant dal dispositîf doprât par creâ chest contignût multimediâl

en: Midi note number of the audio track.
fur: Numar di notis midi di une linie audio.

en: Missing element: %s
fur: Element mancjant: %s

en: Model of the device used to create this media
fur: Model dal dispositîf doprât par creâ chest contignût multimediâl

en: Name of the label or publisher
fur: Non de etichete o dal editôr

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from
fur: Non di dulà che a rivin i contignûts multimediâi di tv/podcast/seriis televisivis

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from, for sorting purposes
fur: Non di dulà che a rivin i contignûts multimediâi di tv/podcast/seriis televisivis, par finalitâts di ordenament

en: No Temp directory specified.
fur: Nissune cartele temporanie specificade.

en: No URI handler for the %s protocol found
fur: Nissun gjestôr URI cjatât pal protocol %s

en: No error message for domain %s.
fur: Nissun messaç di erôr pal domini %s.

en: No file name specified for reading.
fur: Nissun non di file specificât pe leture.

en: No file name specified for writing.
fur: Nissun non di file specificât pe scriture.

en: No space left on the resource.
fur: No spazi disponibil su pe risorse.

en: No standard error message for domain %s and code %d.
fur: Nissun messaç di erôr standard pal domini %s e codiç %d.

en: No such element or plugin '%s'
fur: Nol esist un element o plugin '%s'

en: No such property.
fur: Cheste proprietât no esist.

en: Not authorized to access resource.
fur: No autorizât a acedi ae risorse.

en: Origin of media as a URI (location, where the original of the file or stream is hosted)
fur: Origjin dal contignût multimediâl come URI (posizion dulà che il file origjinâl o il flus a son ospitâts)

en: Output TOC (chapters and editions)
fur: TOC di jessude (cjapitui e edizions)

en: Output messages
fur: Messaçs di jessude

en: Output status information and property notifications
fur: Informazions di stât di jessude e notifichis di proprietâts

en: Output tags (also known as metadata)
fur: Etichetis di jessude (cognossudis ancje come metadâts)

en: PATHS
fur: PERCORS

en: PLUGINS
fur: PLUGIN

en: PROGRAM-NAME
fur: NON-PROGRAM

en: PROPERTY-NAME
fur: NON-PROPRIETÂT

en: Pipeline construction is invalid, please add queues.
fur: La costrusion de pipeline no je valide, zonte codis di riproduzion.

en: Print a machine-parsable list of features the specified plugin or all plugins provide.
                                           Useful in connection with external automatic plugin installation mechanisms
fur: Stampe une liste che la machine e pues analizâ di funzionalitâts di un plugin specificât o di ducj i plugins furnîts.
                                           Util se doprât adun cun mecanisims esternis e automatics di instalazion dai plugins

en: Print all elements
fur: Stampe ducj i elements

en: Print available debug categories and exit
fur: Stampe lis categoriis di debug disponibilis e jes

en: Print list of blacklisted files
fur: Stampe la liste dai file metûts in liste nere

en: Print supported URI schemes, with the elements that implement them
fur: Stampe i schemis URI supuartâts, cui elements che ju implementin

en: Print the GStreamer version
fur: Stampe la version di GStreamer

en: Private data
fur: Dâts privâts

en: Progress: (%s) %s
fur: Progrès: (%s) %s

en: Rating attributed by a user. The higher the rank, the more the user likes this media
fur: Valutazion dade di un utent. Plui alt al è il nivel, plui al utent i plâs chest contignût multimediâl

en: Redistribute latency...
fur: Redistribuìs latence...

en: Resource busy or not available.
fur: Risorse ocupade o no disponibile.

en: Resource not found.
fur: Risorse no cjatade.

en: Restrict the possible allowed capabilities (NULL means ANY). Setting this property takes a reference to the supplied GstCaps object.
fur: Limite lis pussibilis capacitâts consintudis (NULL al significhe DUTIS). La configurazion di cheste proprietât e cjape un riferiment al ogjet GstCaps indicât.

en: Selected clock cannot be used in pipeline.
fur: Nol è pussibil doprâ te pipeline l'orloi selezionât.

en: Set the name of the program
fur: Stabilìs il non dal program

en: Setting pipeline to NULL ...
fur: Daûr a meti la pipeline a NULE ...

en: Setting pipeline to PAUSED ...
fur: Daûr a meti la pipeline a IN PAUSE ...

en: Setting pipeline to PLAYING ...
fur: Daûr a meti la pipeline a RIPRODUZION ...

en: Setting state to %s as requested by %s...
fur: Daûr a meti il stât a %s come domandât di %s...

en: Show GStreamer Options
fur: Mostre lis opzions di GSstreamer

en: Stream contains no data.
fur: Il flus nol conten dâts.

en: Stream doesn't contain enough data.
fur: Il flus nol conten vonde dâts.

en: The artist of the entire album, as it should be displayed
fur: L'artist dal album intîr, come che al à di jessi mostrât

en: The artist of the entire album, as it should be sorted
fur: L'artist dal album intîr, come che al à di jessi ordenât

en: The episode number in the season the media is part of
fur: Il numar di episodi inte stagjon dulà che al fâs part il contignût multimediâl

en: The lyrics of the media, commonly used for songs
fur: I tescj dai contignûts multimediâi, di solit doprâts pes cjançons

en: The season number of the show the media is part of
fur: Il numar di stagjon dal spetacul dulà che al fâs part il contignût multimediâl

en: The stream is encrypted and can't be decrypted because no suitable key has been supplied.
fur: Il flus al è cifrât e nol pues jessi decifrât parcè che no je stade furnide nissune clâf adate.

en: The stream is encrypted and decryption is not supported.
fur: Il flus al è cifrât e il decifrâ nol è supuartât.

en: The stream is in the wrong format.
fur: Il flus al è tal formât sbaliât.

en: The stream is of a different type than handled by this element.
fur: Il flus al è di un gjenar diferent di chel gjestît di chest element.

en: There is no codec present that can handle the stream's type.
fur: Nol è presint nissun codificadôr che al pues gjestî chest gjenar di flus.

en: This application is trying to use GStreamer functionality that has been disabled.
fur: Cheste aplicazion e sta cirint di doprâ une funzion di GStreamer che e je stade disabilitade.

en: URI scheme '%s' not supported
fur: Scheme dal URI '%s' no supuartât

en: URI to the copyright notice of the data
fur: il URI dal avîs sul copyright dai dâts

en: URI to the license of the data
fur: URI de licence dai dâts

en: Unknown option
fur: Opzion no cognossude

en: Use Windows high-resolution clock, precision: %u ms
fur: Dopre l'orloi di sisteme di Windows a alte risoluzion, precision: %u ms

en: WARNING: erroneous pipeline: %s
fur: ATENZION: pipeline sbaliade: %s

en: WARNING: from element %s: %s
fur: ATENZION: dal element %s: %s

en: Waiting for EOS...
fur: Daûr a spietâ il EOS...

en: When checking if an element or plugin exists, also check that its version is at least the version specified
fur: Cuant che al ven controlât se un element o un plugin a esistin, controle ancje che la sô version e sedi almancul de version specificade

en: Your GStreamer installation is missing a plug-in.
fur: Ae tô instalazion di GStreamer e mancje un plug-in.

en: a location within a city where the media has been produced or created (e.g. the neighborhood)
fur: une posizion dentri di une citât dulà che l'element multimediâl al è stât prodot o creât (p.e. borc)

en: album artist
fur: artist album

en: album artist sortname
fur: non ordenament artist album

en: album containing this data
fur: album che al conten chescj dâts

en: album containing this data for sorting purposes
fur: album che al conten chescj dâts par motîfs di ordenament

en: album gain in db
fur: vuadagn album in db

en: album sortname
fur: non ordenament album

en: application data
fur: dâts aplicazion

en: application name
fur: non aplicazion

en: artist sortname
fur: non ordenament artist

en: attachment
fur: zonte

en: audio codec
fur: codec audio

en: beats per minute
fur: batudis al minût

en: buffering...
fur: daûr a jemplâ la memorie tampon...

en: can be set only at object construction time
fur: al è pussibil stabilîlu dome tal moment de costruzion dal ogjet

en: caps
fur: capacitâts

en: changeable in NULL, READY, PAUSED or PLAYING state
fur: al è pussibil cambiâlu tai stâts NULL, READY, PAUSED o PLAYING

en: changeable only in NULL or READY state
fur: al è pussibil cambiâlu nome tai stâts NULL o READY

en: changeable only in NULL, READY or PAUSED state
fur: al è pussibil cambiâlu nome tai stâts  NULL, READY o PAUSED

en: city (english name) where the media has been recorded or produced
fur: citât (non inglês) di dulà che il contignût multimediâl al è stât regjistrât o prodot

en: codec the audio data is stored in
fur: codec doprât par memorizâ i dâts audio

en: codec the data is stored in
fur: codec doprât par memorizâ i dâts

en: codec the subtitle data is stored in
fur: codec doprât par memorizâ i sottitui

en: codec the video data is stored in
fur: codec doprât par memorizâ i dâts video

en: comma separated keywords describing the content
fur: peraulis clâf separadis di virgule che a descrivin il contest

en: comment
fur: coment

en: commonly used title
fur: titul doprât di solit

en: commonly used title for sorting purposes
fur: il titul doprât di solit par motîfs di ordenament

en: composer
fur: compositôr

en: composer sortname
fur: non ordenament compositôr

en: conditionally available
fur: disponibil in mût condizionâl

en: conductor
fur: diretôr

en: conductor/performer refinement
fur: perfezionament diretôr/artist

en: contact
fur: contat

en: contact information
fur: informazion contat

en: container format
fur: formât contignidôr

en: container format the data is stored in
fur: formât dal contignidôr doprât par memorizâ i dâts

en: controllable
fur: controlabil

en: copyright notice of the data
fur: l'avîs sul copyright dai dâts

en: copyright uri
fur: uri copyright

en: could not link %s to %s
fur: impussibil colegâ %s a %s

en: could not link %s to %s with caps %s
fur: impussibil colegâ %s a %s cu lis capacitâts %s

en: could not link %s to %s, %s can't handle caps %s
fur: impussibil colegâ %s a %s, %s nol rive a gjestî lis capacitâts %s

en: could not link %s to %s, neither element can handle caps %s
fur: impussibil colegâ %s a %s, nissun dai doi elements al rive a gjestî lis capacitâts %s

en: could not parse caps "%s"
fur: impussibil analizâ lis capacitât "%s"

en: could not set preset "%s" in element "%s"
fur: impussibil stabilî la pre-configurazion "%s" tal element "%s"

en: could not set property "%s" in child of element "%s" to "%s"
fur: impussibil meti la proprietât "%s" tal fi dal element "%s" a "%s"

en: could not set property "%s" in element "%s" to "%s"
fur: impussibil meti la proprietât "%s" tal element "%s" a "%s"

en: count of discs inside collection this disc belongs to
fur: il totâl dai discs dentri de colezion dulà che chest disc al aparten

en: count of tracks inside collection this track belongs to
fur: il totâl dai tocs dentri de colezion dulà che chest toc al aparten

en: country (english name) where the media has been recorded or produced
fur: paîs (non inglês) di dulà che il contignût multimediâl al è stât regjistrât o prodot

en: date and time the data was created (as a GstDateTime structure)
fur: date e ore di cuant che i dâts a son stâts creâts (come struture GsDateTime)

en: date the data was created (as a GDate structure)
fur: date di cuant che i dâts a son stâts creâts (come struture GDate)

en: datetime
fur: date/ore

en: deprecated
fur: deplorât

en: description
fur: descrizion

en: detected capabilities in stream
fur: rilevadis capacitâts tal flus

en: device manufacturer
fur: produtôr dispositîf

en: device model
fur: model dispositîf

en: disc count
fur: totâl discs

en: disc number
fur: numar disc

en: disc number inside a collection
fur: numar disc dentri une colezion

en: duration
fur: durade

en: empty pipeline not allowed
fur: la pipeline vueide no je ametude

en: encoded by
fur: codificât di

en: encoder
fur: codificadôr

en: encoder used to encode this stream
fur: codificadôr doprât par codificâ chest flus

en: encoder version
fur: version codificadôr

en: eos-after and error-after can't both be defined.
fur: nol è pussibil definî ducj i doi eos-after e error-after.

en: episode number
fur: numar episodi

en: exact or average bitrate in bits/s
fur: il bitrate esat o medi in bit/s

en: expected error of the horizontal positioning measures (in meters)
fur: erôr spietât des misuris di posizionament orizontâl (in metris)

en: extended comment
fur: coment slargjât

en: file attached to this stream
fur: file alegât a chest flus

en: force caps
fur: sfuarce capacitâts

en: force caps without doing a typefind
fur: sfuarce lis capacitâts cence fâ un typefind

en: free text commenting the data
fur: test libar che al comente i dâts

en: free text commenting the data in key=value or key[en]=comment form
fur: test libar che al comente i dâts te forme clâf=valôr o clâf[ing]=coment

en: freeform name of the language this stream is in
fur: non in forme libare di cheste lenghe che chest flus e sta doprant

en: genre
fur: gjenar

en: genre this data belongs to
fur: il gjenar di apartignince di chescj dâts

en: geo elevation of where the media has been recorded or produced in meters according to WGS84 (zero is average sea level)
fur: la altece gjeog. di dulà che il contignût multimediâl al è stât regjistrât o prodot in metris, in acuardi cun WGS84 (zero al è il nivel medi dal mâr)

en: geo latitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the equator, negative values for southern latitudes)
fur: la posizion de latitudin gjeog. di dulà che il contignût multimediâl al è stât regjistrât o prodot in grâts in acuardi cul WGS84 (zero al ecuatôr, valôrs negatîfs pes latitudins meridionâls)

en: geo location capture direction
fur: direzion de acuisizion de posizion gjeografiche

en: geo location city
fur: citât posizion gjeog.

en: geo location country
fur: paîs posizion gjeog.

en: geo location elevation
fur: altece posizion gjeog.

en: geo location horizontal error
fur: erôr de posizion orizontâl gjeografiche

en: geo location latitude
fur: latitudin posizion gjeog.

en: geo location longitude
fur: longjitudin posizion gjeog.

en: geo location movement direction
fur: direzion di moviment de posizion gjeografiche

en: geo location movement speed
fur: velocitât di moviment de posizion gjeografiche

en: geo location name
fur: non posizion gjeog.

en: geo location sublocation
fur: sot-posizion de posizion gjeografiche

en: geo longitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the prime meridian in Greenwich/UK,  negative values for western longitudes)
fur: posizion de longjitudin gjeog. di dulà che il contignût multimediâl al è stât regjistrât o prodot, in grât in acuardi cul WGS84 (zero al prin meridian a Greenwich/UK, valôrs negatîfs pes longjitudins ocidentâls)

en: homepage
fur: sît web

en: human readable descriptive location of where the media has been recorded or produced
fur: ubicazion descritive par umans di dulà che l'element multimediâl al è stât regjistrât o prodot

en: image
fur: imagjin

en: image orientation
fur: orientament imagjin

en: image related to this stream
fur: imagjin relative a chest flus

en: indicates the direction the device is pointing to when capturing  a media. It is represented as degrees in floating point  representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
fur: al indiche la direzion là che il dispositîf al sta pontant intant che al tire sù  un contignût multimediâl. Al è rapresentât tant che grâts in virgule mobile,  0 al è il Nord gjeografic e al incrès in sens orari

en: indicates the movement direction of the device performing the capture of a media. It is represented as degrees in floating point representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
fur: al indiche la direzion di moviment dal dispositîf tal eseguî la acuisizion di un contignût multimediâl. Al è rapresentât tant che grâts in virgule mobile, 0 al è il Nord gjeografic e al incrès in sens orari

en: interpreted-by
fur: interpretât di

en: keywords
fur: peraulis clâf

en: language code
fur: codiç lenghe

en: language code for this stream, conforming to ISO-639-1 or ISO-639-2
fur: il codiç di lenghe par chest flus, conformi ae ISO-639-1 o ISO-639-2

en: language name
fur: non lenghe

en: length in GStreamer time units (nanoseconds)
fur: lungjece in unitâts di timp di GStreamer (nanoseconts)

en: license
fur: licence

en: license of data
fur: licence dai dâts

en: license uri
fur: uri licence

en: link has no sink [source=%s@%p]
fur: il colegament nol à destinazion [sorzint=%s@%p]

en: link has no source [sink=%s@%p]
fur: il colegament nol à sorzint [destinazion=%s@%p]

en: location
fur: posizion

en: lyrics
fur: tescj

en: maximum bitrate
fur: bitrate massim

en: maximum bitrate in bits/s
fur: bitrate massim in bit/s

en: minimum
fur: minim

en: minimum bitrate
fur: bitrate minim

en: minimum bitrate in bits/s
fur: bitrate minim in bit/s

en: movement speed of the capturing device while performing the capture in m/s
fur: velocitât di moviment dal dispositîf di acuisizion intant che al eseguìs il rilevament in m/s

en: name of the encoding person or organization
fur: non de persone o organizazion che a codifiche

en: no bin "%s", unpacking elements
fur: nissun bin "%s", daûr a dispacâ i elements

en: no element "%s"
fur: nissun element "%s"

en: no property "%s" in element "%s"
fur: nissune proprietât "%s" tal element "%s"

en: no sink element for URI "%s"
fur: nissun element di destinazion pal URI "%s"

en: no source element for URI "%s"
fur: nissun element sorzint pal URI "%s"

en: nominal bitrate
fur: bitrate nominâl

en: nominal bitrate in bits/s
fur: bitrate nominâl in bit/s

en: number of beats per minute in audio
fur: numar di batudis par minût tal audio

en: organization
fur: organizazion

en: peak of the album
fur: pic dal album

en: peak of the track
fur: pic dal toc

en: performer
fur: esecutôr

en: person(s) performing
fur: persone(-is) che a àn interpretât

en: person(s) responsible for the recording
fur: persone(-is) responsabile pe regjistrazion

en: person(s) responsible for the recording for sorting purposes
fur: persone(-is) responsabile pe regjistrazion par motîfs di ordenament

en: person(s) who composed the recording
fur: persone(-is) che e à componût la regjistrazion

en: person(s) who composed the recording, for sorting purposes
fur: persone(-is) che e à componût la regjistrazion, par motîfs di ordenament

en: preview image
fur: imagjin anteprime

en: preview image related to this stream
fur: imagjin di anteprime relative a chest flus

en: private-data
fur: dâts privâts

en: publisher
fur: editôr

en: readable
fur: leibil

en: reference level of track and album gain values
fur: nivel di riferiment dai valôrs di vuadagn de linie e dal album

en: replaygain album gain
fur: vuadagn dal album replaygain

en: replaygain album peak
fur: pic dal album replaygain

en: replaygain reference level
fur: nivel di riferiment replaygain

en: replaygain track gain
fur: vuadagn de linie replaygain

en: replaygain track peak
fur: Pic de linie replaygain

en: season number
fur: numar stagjon

en: serial
fur: seriâl

en: serial number of track
fur: numar seriâl dal toc

en: short text describing the content of the data
fur: un curt test che al descrîf il contignût dai dâts

en: show name
fur: mostre non

en: show sortname
fur: mostre non ordenament

en: specified empty bin "%s", not allowed
fur: specificât bin "%s" vueit, no consintût

en: subtitle codec
fur: codec sottitui

en: syntax error
fur: erôr di sintassi

en: title
fur: titul

en: title sortname
fur: non ordenament titul

en: track count
fur: totâl tocs

en: track gain in db
fur: vuadagn toc in db

en: track number
fur: numar dal toc

en: track number inside a collection
fur: numar dal toc dentri une colezion

en: unexpected pad-reference "%s" - ignoring
fur: riferiment-pad "%s" inspietât - si ignore

en: unexpected reference "%s" - ignoring
fur: riferiment "%s" inspietât - si ignore

en: user rating
fur: valutazion utent

en: version of the encoder used to encode this stream
fur: version dal codfiicadôr doprât par codificâ chest flus

en: version of this data
fur: version di chescj dâts

en: video codec
fur: codec video

en: writable
fur: scrivibil
